szczegóły

Pod maszt dowieziemy wam retro kino familijne przy Trzepaku, warsztaty foto z Mateuszem Kopaczem, permakulturowy warsztat tworzenia ogródka miejskiego Agnieszki Maliny Pszonak, warsztaty architektoniczno-urbanistyczne z Projektem MiastoWY oraz zabawę w abstrakcję w ramach Akademii Młodych Twórców!

Wraz z Katarzyną Roszkowską i jej Projektem MiastoWY będziemy odkrywać na nowo dobrze znane zakątki osiedla- poszukamy tych, które warto ulepszyć i znajdziemy te, którymi warto się pochwalić. Oprócz tego razem wymyślimy taki plac miejski, by wszyscy mieszkańcy lubili tam spędzać czas wolny oraz zaprojektujemy domy dla kilku bardzo nietypowych osób, które postanowiły również spędzić swoje życie w tej malowniczej części Olsztyna.

Rozkład jazdy:

1. Przestrzeń naprawdę wspólna- makieta placu miejskiego

2. Mobilny instagram- kadrowanie interesujących zakątków

3. Co by tu zmienić?- kolaże upiększające zdjęcia osiedla

4. Dom skrojony na miarę- projekty budynków dla nowych mieszkańców.

Zapraszamy całe rodziny!

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.

2.08 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: bawimy się w abstrakcję