Wstęp wolny.

szczegóły

Traffic Junky wyładuje solidną porcję stonerowego piachu z esencjonalnie hardrockowym zabarwieniem. Jedną nogą w latach 70. XX wieku, drugą w jutrze, przypomną niedowiarkom dlaczego takie granie się nie starzeje.

STARÓWKA MUZYCZNE SERCE OLSZTYNA
Wiadomo, Stare Miasto to wizytówka stolicy Warmii. Dlatego bez skrupułów odbieramy je świątyniom pieniądza, przywracając należny sercu Olsztyna kulturowy puls. W lipcu i sierpniu, cyklem cotygodniowych koncertów na Scenie Staromiejskiej dajemy najszlachetniejszy z możliwych pretekst, aby dać się zagarnąć (ponad)lokalnej, muzycznej fieście: od bluesa, przez rock po szanty. Bezpretensjonalna atmosfera, energetyczne kapele. Wieczór na mieście to wieczór na Starym Mieście!

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

STARÓWKA MUZYCZNE SERCE OLSZTYNA: TRAFFIC JUNKY