Wstęp wolny.

szczegóły

Idealna propozycja na zakończenie wakacji. Czasem zimnofalowa motoryka, czasem synth-popowa, melancholijna przebojowość, zawsze mocne, emocjonalne teksty. Alternatywa w najlepszym wydaniu.

STARÓWKA MUZYCZNE SERCE OLSZTYNA
Wiadomo, Stare Miasto to wizytówka stolicy Warmii. Dlatego bez skrupułów odbieramy je świątyniom pieniądza, przywracając należny sercu Olsztyna kulturowy puls. W lipcu i sierpniu, cyklem cotygodniowych koncertów na Scenie Staromiejskiej dajemy najszlachetniejszy z możliwych pretekst, aby dać się zagarnąć (ponad)lokalnej, muzycznej fieście: od bluesa, przez rock po szanty. Bezpretensjonalna atmosfera, energetyczne kapele. Wieczór na mieście to wieczór na Starym Mieście!

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

STARÓWKA MUZYCZNE SERCE OLSZTYNA: WCZASY