wolny (max. 16 osób jednocześnie)

Piotr Marecki to autor jednej z najgłośniej komentowanych w internecie premier doby koronawirusa – książki pt. "Polska przydrożna". Zapraszamy na otwarcie wystawy zdjęć wykonanych przez niego podczas ubiegłorocznego road tripu po rubieżach północno-wschodniej Polski. Prezentują one wyparte oblicze polskich peryferii, którego wielu z nas próbuje nie dostrzegać. Świat, który jest jednocześnie blisko i daleko, objawi się nam w całej swej fascynującej niedoskonałości.

O godz. 16:00 zaprosimy was do Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały na wystawę.
O 18:00 na fb MOK Olsztyn będziecie mogli włączyć się w live streaming, podczas którego Piotr Marecki porozmawia z Arturem Sobielą o swoim projekcie i chętnie odpowie na wasze pytania na żywo.

UWAGA! Wydarzenie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym, przy maksymalnej obecności do 16 osób na sali jednocześnie!

Piotr Marecki: Polska przydrożna – Warmia, Mazury i Powiśle
👉 22 maja (piątek), godz. 16:00 (Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały)
👉 22 maja (piątek), godz. 18:00 (fb MOK Olsztyn)

PIOTR MARECKI: POLSKA PRZYDROŻNA - WARMIA, MAZURY I POWIŚLE