wstęp
wolny

Informacja Kulturalna
ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza)
tel.: (89) 522 13 70
infokamienica@mok.olsztyn.pl

facebook wydrukuj zgłoś błąd

"Notatki z lochu" Zuzanny Bartoszek to konfesyjny opis izolacji w formie słuchowiska internetowego. W pierwszej części tekstowi czytanemu przez autorkę, towarzyszy obraz wnętrza pociągu. "Notatki z lochu" są wewnętrzną podróżą, odsłaniająca słabości duszy.

Na premierę drugiej części pod tytułem "Gewa ra ibdoa" zapraszamy 👉 w czwartek 14 maja o 17:00. Druga część "Notatek z lochu" to opowieść o poczuciu wyjątkowości i rozczarowaniu. Bohaterka spotyka niezwykłą postać i pisze wiersz. Tekstowi towarzyszy obraz "Palaczka opium".

Zuzanna Bartoszek to urodzona w 1993 w Poznaniu artystka i poetka. Zajmuje się poezją, rysunkiem i malarstwem. Brała udział w wielu wystawach m.in. w MSN Warszawa, Kevin Space w Wiedniu, Cell Project Space w Londynie, Kunsthalle w Zurychu. Jej wiersze były publikowane m.in. w takich czasopismach jak: "Twórczość", "Dwutygodnik", "Lampa", "Czas Kultury", "Biuro Literackie", "Fabularie". W 2016 roku nakładem wydawnictwa Disastra ukazał się jej debiutancki zbiór wierszy "Niebieski Dwór". Mieszka i pracuje w Warszawie.

Zuzanna Bartoszek: Notatki z lochu #online
7, 14 i 21 maja (czw) // godz. 17:00

  
 https://www.zuzannabartoszek.com/
 https://www.instagram.com/zuzannabartoszek/
 https://poptown.eu/zuzanna-bartoszek-w-rozmowie-o-seksie-sama-mam-sklonnosci-do-ekshibicjonizmu/
 https://www.dwutygodnik.com/artykul/7356-wiersze.html
 https://magazynszum.pl/70-prawdy-rozmowa-z-zuzanna-bartoszek/