bilety

Postaci Andrzeja Grabowskiego, wybitnego aktora teatralnego i filmowego, artysty kabaretowego oraz wokalisty, przedstawiać specjalnie nie trzeba. Za duet producencki Cedury odpowiadają Piotr Krakowski (muzyka) i Wojtek Klimczyk (teksty). Artyści stworzyli wspólnie program, w którym tradycja spotyka się z nowymi brzmieniami, pogodna satyra przeplata się z refleksyjną powagą, a dobrej piosence niezmiennie towarzyszy sensowny tekst.

Andrzej Grabowski, niesiony swoimi życiowymi doświadczeniami, wciela się z jednej strony w rolę krakowskiego filozofa, uważnego obserwatora rzeczywistości i sensu ludzkiego istnienia, a z drugiej w sympatycznego sowizdrzała i prześmiewcy ludzkich przywar. Program koncertu na zmianę skłania do refleksji i bawi. Całość okraszona jest narracją, która prowadzi słuchacza przez tę drogę uniesień i upadków.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Olsztyna.

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.