Ósemka Bluesa to cykl plenerowych, bezpłatnych koncertów poświęconych muzyce, bez której kultura masowa wyglądałaby inaczej. To jednocześnie jeden z projektów realizowanych w tym roku przez Miejski Ośrodek Kultury w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki temu przez cały lipiec i sierpień Scena Staromiejska będzie rozbrzmiewała niepodrabialnym, bluesowym feelingiem!

Eddy's Rock&Blues Band to zespół inspirujący się latami, w których prawdziwa muzyka płynęła w żyłach muzyków ją wykonujących. Inaczej mówiąc, są zespołem - jak sami o sobie piszą - dającym niezłego kopa muzyką z dawnych lat. Wpadnij na Stare Miasto i przekonaj się, że mówią prawdę!

Współorganizatorzy cyklu Ósemka Bluesa:
❤️ Fundacja ROCK- Regionalna Organizacja Chcesz Kultury
❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski
❤️ Miasto Olsztyn

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.