Zapraszamy na plenerowe przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Kloszart! „Musical improwizowany" pojawi się na Scenie Staromiejskiej w piątek 3 lipca o godz. 20:00.

Teatr Kloszart, działający obecnie przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, stara się aktywizować studentów i rozwijać kulturalnie miasto. Stanowi młodą przestrzeń dla olsztyńskich twórców kultury, którzy nie boją się wyjść spod klosza.

„Musical improwizowany” w wykonaniu Kloszartu jest bez scenariusza i bez przygotowanych wcześniej nut. Wszystko jest improwizowane na podstawie sugestii podanych przez publiczność. Rozsiądź się więc wygodnie i popatrz jak powstaje spektakl na Twoich oczach!

Wystąpią: Tomasz Celler, Dominik Gabara, Rafał Głażewski, Ewelina Jasińska, Mateusz Mirczyński, Karolina Obrębska.
Akompaniuje: Andrzej Śleszyński

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

TEATR KLOSZART: MUSICAL IMPROWIZOWANY