infokamienica@mok.olsztyn.pl

Ósemka Bluesa to cykl plenerowych, bezpłatnych koncertów poświęconych muzyce, bez której kultura masowa wyglądałaby inaczej. To jednocześnie jeden z projektów realizowanych w tym roku przez Miejski Ośrodek Kultury w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki temu przez cały lipiec i sierpień Scena Staromiejska będzie rozbrzmiewała niepodrabialnym, bluesowym feelingiem!

Leo Giuliani - urodzony w Rzymie, utalentowany gitarzysta, piosenkarz i autor tekstów, który prezentuje się publiczności w brzmieniach: Blues, Soul, Rock, R&B, Country, Folk. Jego gitara to nie tylko narzędzie pracy, ale przede wszystkim powierniczka i odpowiedź na potrzeby życia - obejmuje jego serce i duszę. Leo zabiera słuchaczy w emocjonalną podróż przez piękno.
Podczas koncertu na Scenie Staromiejskiej zagra z olsztyńskimi muzykami.

Współorganizatorzy cyklu Ósemka Bluesa:
❤️ Fundacja ROCK- Regionalna Organizacja Chcesz Kultury
❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski
❤️ Miasto Olsztyn

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

ÓSEMKA BLUESA: LEONARDO GIULIANI