Zapraszamy na bezpłatny, ognisty występ grupy Candela Zespół Latynoski w Parku Jakubowo! Koncert odbędzie się w niedzielę 2 sierpnia o 18:00 w ramach projektu "Kultura w Parku!". Wstęp wolny

Candela Zespół Latynoski powstał w 2011 roku w Poznaniu. Gra muzykę latynoską, prezentując wszystkie charakterystyczne rytmy kontynentu amerykańskiego: od Kuby, przez Meksyk, Kolumbię, Puerto Rico i Republikę Dominikany, aż po Brazylię i Peru. Podczas koncertu Candeli usłyszymy więc salsę, bachatę, son, cha-chę, cumbię i merengue! Członkowie zespołu to: Roman Mendez - gitara, wokal; Victor Baeza - gitara basowa, wokal; Bartek Krawczak - perkusja.

Współorganizatorzy cyklu Kultura w Parku!:
❤️ Stowarzyszenie "Nasze Jakubowo"
❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski
❤️ Miasto Olsztyn

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

KULTURA W PARKU! CANDELA