infokamienica@mok.olsztyn.pl

Park Jakubowy o to zielona enklawa relaksu pośród wielkomiejskiego zgiełku. Po latach krzywdzących zaniedbań, z roku na rok odzyskuje swój blask i należne miejsce na rekreacyjnej mapie miasta. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl plenerowych, bezpłatnych koncertów "Kultura w Parku!", które na powrót wypełnią Jakubowo życiem artystycznym!

Paweł Kotarski i Andrzej Żukowski to zgrany duet olsztyńskich muzyków. Repertuar zespołu jest bardzo zróżnicowany pod kątem stylistycznym, począwszy od łagodnych dźwięków poezji śpiewanej, muzyki filmowej, po żywsze klimaty z gatunku rock and roll, rock, pop, czy nawet electro dance.
Skład zespołu:
Andrzej Żukowski – instrumenty klawiszowe, wokal
Paweł Kotarski – piano, skrzypce, wokal

Współorganizatorzy cyklu Kultura w Parku!:
❤️ Stowarzyszenie "Nasze Jakubowo"
❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski
❤️ Miasto Olsztyn

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

KULTURA W PARKU! DUET PAWEŁ KOTARSKI I ANDRZEJ ŻUKOWSKI