wstęp
wolny

Informacja Kulturalna
ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza)
tel.: (89) 522 13 70
infokamienica@mok.olsztyn.pl

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Ależ to były dwa miesiące! 💚💚💚
Ogród Rodziewiczówny powstawał, kiełkował, rozrastał się i kwitł, aż wreszcie – na przekór niedowiarkom i czarnowidzom – wydał plony. Przyszedł czas, by się pożegnać: z ogrodem i z latem.
W CZWARTEK zapraszamy Was na ŚWIĘTO PLONÓW. Chcemy dzielić się z Wami radością i… ogrodem. Dlatego zarządzamy wielkie OGRODODZIELENIE! O jego zasadach szczegółowo opowie nasza ogrodowa mistrzyni ceremonii – Agnieszka Malina Polna.
A o to, aby zieleń kwitła w Waszych ogrodach, donicach i sercach zadbają ALICJA i MAREK RUCZKO, którzy ukoją ciepłymi dźwiękami wszystkie ogrodowe stworzenia. Zabrzmią tybetańskie misy, kalimba, dzwoneczki koshi… Nie od dziś wiadomo, że zrelaksowane pomidory dojrzewają lepiej, a zrelaksowani ludzie są szczęśliwsi. Zatem ukojmy się i zrelaksujmy w ten czwartkowy wieczór.
W PIĄTEK, SOBOTĘ i NIEDZIELĘ będziecie mogli zabrać do siebie cząstkę Ogrodu Rodziewiczówny. Niech to u Was w pełni dojrzeją pomidory, niech kwitną u Was hortensje i pachną zioła.

📣 PROGRAM ŚWIĘTA PLONÓW i OGRODODZIELENIA
Czwartek: 18.00-20.00 👉 Pożegnanie z Ogrodem i Koncert relaksacyjny
Piątek, sobota, niedziela: 12.00-20.00 👉 Ogrododzielenie

***

Alicja Ruczko
Artystka, dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu; terapeutka dźwiękami mis tybetańskich. Twórczyni Voice Healing© - holistycznej metody postrzegania człowieka, w której kluczowym narzędziem jest wibracja głosu jako naturalne narzędzie uzdrawiania. Alicja prowadzi swoją praktykę Studio Głosu i Dźwięku Alicja Ruczko.

Marek Ruczko
Instruktor jogi, relaksacji i uważności, biomasażysta, pedagog, założyciel i właściciel HARMONIUM Studio w Olsztynie, pomysłodawca muzycznej inicjatywy Muzykanci Serca. Twórca metody „Tańcz Siebie"™ - naturalnej i uważnej ekspresji poprzez ruch.