wolny (zapisy - szczegóły wkrótce)

infokamienica@mok.olsztyn.pl

WYDARZENIE ZOSTAJE PRZENIESIONE NA PÓŹNIEJSZY TERMIN

NutkoSfera i DrobNutki - CeZik dzieciom akustycznie
gdzie: Olsztyn - Miejski Ośrodek Kultury (ul. Dąbrowszczaków 3, Kamienica Naujacka)
kiedy: niedziela, 6 grudnia 2020, godz. 16:00

Informacje o biletach podamy wkrótce.

NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...
Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Od tamtej pory (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.

Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W układzie słonecznym” ma ponad 40 milionów wyświetleń. NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 115 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Sprawdź: www.CeZik.com oraz www.NutkoSfera.pl

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music