infokamienica@mok.olsztyn.pl

Zapraszamy na performance o błyskawicznej miłości na dwa Commodore 64, mikser telewizyjny i Sony Trinitron. Martwa natura z retro sprzętem. "You've Got Match" w wersji beta.

The dates of Flash Player

1 stycznia 1996
Firma Macromedia wypuszcza na rynek pierwsze wydanie multimedialnej wtyczki do przeglądarek internetowych i jednocześnie odtwarzacz animacji Flash Player.

3 grudnia 2005
Przedsiębiorstwo Macromedia zostaje przejęte przez Adobe.

31 grudnia 2020
Adobe wycofuje usługę Flash Player z rynku i zaleca wszystkim użytkownikom natychmiastowe odinstalowanie aplikacji. Powstaje strona:

12 stycznia 2021
Wbudowana w program bomba czasowa powoduje zablokowanie wszystkich uruchamianych treści w Flash Playerze.

16 stycznia 2021

Grzegorz Kaliszuk – projektant i współtwórca instalacji interaktywnych, scenografii audiowizualnych oraz opraw wizualnych spektakli i koncertów. Współpracował z wieloma artystami z różnorodnych dziedzin sztuki (teatr, muzyka, taniec, sztuki plastyczne) oraz instytucjami kultury.

Krzysztof Pietrala – publikował w Małym Formacie. Migał diodami na Ha!wangardzie.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebook i kanale YouTube

The dates of Flash Player