infokamienica@mok.olsztyn.pl

facebook wydrukuj zgłoś błąd

W mrocznych otchłaniach przełomu wieków, kiedy nikt nie spodziewał się jeszcze nieuchronnie zbliżającego się postępu technologicznego,który jak lawina spaść miał na małych i większych przedsiębiorców, królowały ONE - kultowe miejsca, będące swoistego rodzaju przepustką do lukrowanego świata zachodu. Dzisiaj zapomniane, zupełnie niepotrzebne wyparte z map i pamięci przez szerokopasmowy internet. Jak zmienił je czas? Jakie tajemnicze historie mogą skrywać? "The lost places" prosto z Olsztyna - oglądajcie już wkrótce na MOK TV. Zaprasza gospodarz programu - doktor Szymon Drej. Zbieżność osób i nazwisk jest oczywiście przypadkowa.

Niestety, ale bardzo przepraszamy wszystkich oczekujących na trzeci odcinek The lost places, prosimy o 24 godziny cierpliwości, ponieważ z przyczyn od nas niezależnych emisja ostatniego epizodu serii zostaje przełożona na jutro, tj. środę, godzina 18:00.

Przepraszamy za tę niedogodność, ale nie możemy mieć wpływu na wszystko… rzeczy skomplikowane załatwiamy od ręki, na niemożliwe czasem trzeba ciut poczekać.