bilety

wstęp
70 zł / przedsprzedaż 50 zł

infokamienica@mok.olsztyn.pl

facebook wydrukuj zgłoś błąd

W ramach cyklu NA WYPASIE w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie: Daria Zawiałow! Na koncert topowej polskiej wokalistki MOK Olsztyn zaprasza 3 lipca o 21:00.

Daria Zawiałow po zaledwie dwóch studyjnych albumach zasłużenie rozkochała w sobie tysiące fanów. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową Artystką.

W 2017 roku Daria Zawiałow zadebiutowała albumem „A kysz!“. Znakomitym recenzjom nie było końca, a Artystka została okrzyknięta objawieniem roku. Niewątpliwy sukces potwierdziły dwie statuetki Fryderyka w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Płyta uzyskała status Platynowej Płyty.

Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album Darii zatytułowany „Helsinki“. Płyta również zyskała status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ją za najlepszy album 2019 roku honorując Fryderykiem w kategorii Album Roku Pop Alternatywny. „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 17 mln razy, a sam utwór zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list przebojów w kraju.

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu! Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Do tej pory Artystka zagrała już na największych polskich festiwalach muzycznych, takich jak Pol’and‘Rock Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival czy Olsztyn Green Festival. Wraz z Igo i Królem tworzyła również skład Męskie Granie Orkiestra’20. W 2019 roku Artystka zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod główną sceną na Open’er Festival. Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji. Trasa „Helsinki Tour‘‘, czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.

Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. Czas pandemii wykorzystali na pracę, której pierwsze efekty można było usłyszeć z początkiem 2021 roku. Singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” z Dawidem Podsiadło, Daria zapowiadała swój trzeci album studyjny „Wojny i noce”! Najnowszych utworów oraz największych hitów Darii Zawiałow będzie można wysłuchać podczas olsztyńskiego koncertu na żywo już 3 lipca o 21:00!

Daria Zawiałow w Olsztynie
3 lipca (sobota) / godz. 21:00
Amfiteatr w Olsztynie

Bilety:
przedsprzedaż do 26.06 – 50 zł
sprzedaż regularna – 70 zł

 

Sprzedaż biletów:

  • bilety.mok.olsztyn.pl
  • Galeria Dobro, u. Stare Miasto 24/25 (wt.-niedz.: 12.00-20.00)
  • Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3B (pn.-pt.:11:00-17.00; sob.-niedz.:11:00-18.00)
  • Galeria „wARTe Świeczki”, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt.: 9.00-17.00)

DARIA ZAWIAŁOW W OLSZTYNIE