infokamienica@mok.olsztyn.pl

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny koncert zespołu Popkultura! Wydarzenie organizowane w ramach cyklu Młoda Polska, odbędzie się 7 lipca (środa) o 20:00 na Scenie Staromiejskiej.

Popkultura zagra na żywo piosenki z najnowszego albumu „Miłość Zdrada”, opisującego cały przekrój emocji, jakie pojawiają się w relacji miłosnej. Fascynacja, pożądanie i spełnienie, ale i tęsknota, lęk, ból. Skrajne i często przeciwstawne uczucia przepełniają to wydawnictwo na wskroś.

Energetyczne piosenki o charakterystycznym brzmieniu lat osiemdziesiątych, doskonale sprawdzają się na koncertach. Już przy promocji pierwszego, tytułowego singla „Miłość Zdrada”, zespół potwierdził inspirację stylistyką New Romantic oraz muzyką nowofalową. Zarówno muzycznie jak i tekstowo Popkultura wysyła w świat bardzo spójny przekaz.

Popkultura to:
• Maciek Olbrych - wokale, klawisze, okazjonalne gitary
• Paweł Radziszewski - gitary, samplery, komputery
• Paweł Krulikowski - basy, moogi i inne syntezatory
• Bartek Malik - bębny, loopy i perkusjonalia

Młoda Polska: Popkultura
7 lipca (środa) / godz. 20:00
Scena Staromiejska

---

Młoda Polska to nowy, wakacyjny cykl MOK Olsztyn, w ramach którego prezentujemy dokonania młodych artystów. Jeszcze szerzej nieznanych, ale coraz śmielej pukających do drzwi zasłużonej kariery. Gramy dla was w każdą środę lata o 20:00 na Scenie Staromiejskiej.

Młoda Polska: POPKULTURA