wstęp
wolny

infokamienica@mok.olsztyn.pl

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny koncert zespołu Kwiatki! Wydarzenie organizowane w ramach cyklu Młoda Polska, odbędzie się 14 lipca (środa) o 20:00 na Scenie Staromiejskiej.

Kwiatki to elektropopowy zespół, który powstał w Toruniu z końcem 2017 roku. Tworzą go Ola Góralska, Adam Stawicki oraz Bobo Ryszewski, który dołączył do składu w czerwcu 2020 roku. Zespół wykonuje muzykę autorską, utrzymaną w stylu r'n'b oraz popu alternatywnego.
Kwiatki w październiku 2017 roku wydali epkę, która znalazła się na Liście Najlepiej Zapowiadających się Debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem. Dziś Kwiatki grają koncerty w całej Polsce. Supportowali takich artystów i zespoły jak: Ania Dąbrowska, Swiernalis, Rebeka, Coals, Siksa. Ich singiel "Nie lubię róż" został wydany w ramach projektu My Name Is New wytwórni Kayax.

Kwiatki nie tylko ładnie pachną. Kwiatki też ładnie śpiewają i grają! 

Młoda Polska: Kwiatki
14 lipca (środa) / godz. 20:00
Scena Staromiejska
Wstęp wolny

---
Młoda Polska to nowy, wakacyjny cykl MOK Olsztyn, w ramach którego prezentujemy dokonania młodych artystów. Jeszcze szerzej nieznanych, ale coraz śmielej pukających do drzwi zasłużonej kariery. Gramy dla was w każdą środę lata o 20:00 na Scenie Staromiejskiej.

Młoda Polska: Kwiatki