infokamienica@mok.olsztyn.pl

Tu nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Tu muzyka nie jest sposobem zarabiania na życie, tylko odruchem serca i porywem rozpalonych, młodzieńczych emocji. Gdy wiele dawnych załóg krzepnie w spijaniu śmietanki, Konkurs Młodych Zespołów FEST MUZA udowadnia, że muzyczny duch w narodzie nie ginie!

Przez dwa miesiące z uwagą i fascynacją wsłuchiwaliśmy się w doskonałą muzykę młodych artystów. Z grona aż 139 kapel (!!!) nadludzkim wysiłkiem wyłoniliśmy szóstkę szczęśliwych finalistów FEST MUZY. Zagrają dla was na żywo podczas bezpłatnego koncertu 6 sierpnia, walcząc w olsztyńskim Amfiteatrze o nagrody o łącznej wartości ponad 25 tys. zł!

W Wielkim Finale FEST MUZY 6 sierpnia na deskach olsztyńskiego Amfiteatru zagrają dla was:

CORIA - ŻORY
Chrust - GDAŃSK
The Embers - LUBLIN
hai - LUBLIN
Willa Kosmos - POZNAŃ
IKSY - MIKOŁÓW

Fundatorzy nagród Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Zespołów FEST MUZA 2021:
- Polsound
- Salon Muzyczny "ELKA" Instrumenty Muzyczne i Akcesoria
- InCase
- Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich