wstęp
wolny

infokamienica@mok.olsztyn.pl

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Z przyjemnością zapraszamy na bezpłatny występ zespołu SMÜGY! Wydarzenie organizowane w ramach cyklu Młoda Polska odbędzie się 18 sierpnia (środa) o 20:00 na Scenie Staromiejskiej.

SMÜGY to duet tworzący pełną i otulającą atmosferę, ogromne brzmieniowe przestrzenie które następnie uplata w ramy nowoczesnej elektroniki. Folkowe pochodzenie wokalistki oraz gitarowe doświadczenie producenta dało początek pierwszym smugowym rytmom. Od czerwca 2019 jest częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax. Ich pierwszy występ odbył się na scenie toruńskiego klubu Od Nowa w ramach przeglądu kapel KATAR 2019. Odebrali tam nagrodę za 2 miejsce do jury w składzie min. Jacek Bryndal oraz Tymon Tymański oraz 3 miejsce na Olsztyńskim przeglądzie Fest Muza 2019. Na kanale Kayaxu, wydawali swoje pierwsze single oraz koncertując zagarniali nową publikę. Wystąpili między innymi w Arenie Gliwice, Spring Break'u, "Dzień Dobry TVN" oraz polskim radiu Czwórka w audycji "Będzie Głośno", po czym nastąpiła decyzja o nagraniu pierwszej EP. Premiera singla "My lies" w listopadzie 2020 uchyla rąbka tajemnicy przyszłej EP.

Młoda Polska: SMÜGY
18 sierpnia (środa) / godz. 20:00
Scena Staromiejska
Wstęp wolny

---

Młoda Polska to nowy, wakacyjny cykl MOK Olsztyn, w ramach którego prezentujemy dokonania młodych artystów. Jeszcze szerzej nieznanych, ale coraz śmielej pukających do drzwi zasłużonej kariery. Gramy dla was w każdą środę lata o 20:00 na Scenie Staromiejskiej.

KONCERT Z CYKLU „MŁODA POLSKA”: SMÜGY