bilety

wstęp
40 zł / przedsprzedaż 30 zł

infokamienica@mok.olsztyn.pl

facebook wydrukuj zgłoś błąd

W ramach cyklu NA WYPASIE w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpią mistrzowie bezkompromisowego rocka, grupa Dr Misio! Na koncert zespołu MOK Olsztyn zaprasza 21 sierpnia o 19:00. Wydarzenie odbędzie się w ramach Olsztyńskiego Festiwalu Teatrów Ulicznych. Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Obecnie zespół Dr Misio nagrał swoją czwarta płytę, której producentem ponownie jest Kuba Galiński. Premiera płyty „Strach XXI wieku” odbyła się w październiku 2020 roku, a promują ją single i teledyski do utworów „Chcesz się bać” (reż. Piotr Domalewski), „Strach XXI wieku” (reż. Wojtek Smarzowski) czy „Siedemnastolatki” (reż. Oskar Kaszyński).

Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce, od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP.

Dr Misio są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji, zarówno w klubie jak i w plenerze. Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym. Olsztyńska publiczność będzie mogła przekonać się o tym w Amfiteatrze 21 sierpnia o 19:00.

OFTU: Dr Misio
21 sierpnia (sobota) / godz. 19:00
Amfiteatr w Olsztynie

Bilety:
przedsprzedaż do 14.08 – 30 zł
sprzedaż regularna – 40 zł

Sprzedaż biletów:

  • bilety.mok.olsztyn.pl
  • Galeria Dobro, u. Stare Miasto 24/25 (wt.-niedz.: 12.00-20.00)
  • Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3B (pn.-pt.:11:00-17.00; sob.-niedz.:11:00-18.00)
  • Galeria „wARTe Świeczki”, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt.: 9.00-17.00)