infokamienica@mok.olsztyn.pl

Plenerowe przedstawienie artystów teatru ognia, którzy opowiadają o miłości dwojga kochanków, a zarazem o niemożności wzajemnego okazania uczuć we właściwym czasie. Ciekawie opowiedziana historia, w której ogień wyraża uczucia symbolicznie i te dosłownie zarazem. Przedstawienie jest autorskim projektem Moniki Skolarczyk, założycielki Teatru Mandragora, której na scenie towarzyszy Tomasz Prudel, utalentowany performer.

Teatr Ognia Mandragora od ponad 19 lat prezentuje swoje programy przed publicznością w najróżniejszych przestrzeniach, w tym na festiwalach. Widowiskowe spektakle prezentowane w plenerze opierają się głównie na choreografii z użyciem ognia, efektów specjalnych i materiałów pirotechnicznych lub na wykorzystaniu podczas prezentacji efektów fluorescencyjnych i technologii led, która umożliwia tworzenie obrazów za pomocą światła.

Wydarzenie realizowane przy współpracy z MZPiTU.