Zapraszamy na najnowsze spotkanie z cyklu "Poezję czyta się w poniedziałek". Tym razem naszym gościem będzie Krystian Trzaskowski, autor znakomitego tomiku wierszy "Powidoki psiej pogody". Na spotkanie zapraszamy 13 września o 18:00 do sali pod Amfiteatrem.

Krystian Trzaskowski (1994) jest absolwentem III LO w Olsztynie. To tam zaczęła się jego przygoda z poezją. Jest slammerem oraz uczestnikiem spotkań i akcji kulturalnych. Publikował w czasopismach literackich. Przez kilka lat był związany z Olsztyńskim Klubem Literackim. Do życia podchodzi cynicznie, do poezji całkiem serio.

Debiutancki tomik poetycki Krystiana Trzaskowskiego "Powidoki psiej pogody" został wydany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie na początku 2021 roku, w cyklu "Biblioteka Miasta Opowieści".

Poezję czyta się w poniedziałek
Krystian Trzaskowski / Powidoki psiej pogody
13 września (poniedziałek) / godz. 18:00