bilety

wstęp
20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

facebook wydrukuj zgłoś błąd

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert zespołów Clayseny oraz KILL THE HEAD.  Wydarzenie odbędzie się 6 listopada w sali pod Amfiteatrem.

CLAYSENY
Twórczość zespołu wpisuje się w szeroko pojętą muzykę metalową. Trudno jednak przyporządkować ich granie do konkretnego gatunku. W ich muzyce słyszalne są dźwięki nawiązujące do math, prog, czy nu metalu. Sami muzycy nie próbują na sztywno określać ram i tworząc muzykę nie ograniczają się w żaden sposób.
Kompozycje nasiąknięte są dużą dawką niepokoju oraz ciężarem, pod którego naciskiem zdecydujesz się zasilić grono fanów zespołu.
Z inicjatywą założenia zespołu, w 2016r., wyszedł Marcin Siedlecki (bas guitar). Na jego ogłoszenie odpowiedział Jarosław Łabieniec (guitar) i tak rozpoczęła się historia grupy Clayseny. Kolejno do wyżej wymienionych dołączyli Paweł Kukuć (guitar) oraz Emil Walinowicz (drums). W tym składzie powstały pierwsze utwory, do których głosu udzielił Grzegorz Gołaszewski (voc).
Scenicznie zespół zadebiutował 13 stycznia 2018r. w Olsztynie na Festiwalu im. Szymona Czech.  Debiutancka płyta “Pure Heart” ukazała się w pierwszej połowie 2019r.

KILL THE HEAD
Zespół powstał w sierpniu 2019r. Pierwsze demo nagrał we wrześniu 2020r., w studio OSSO w Gdańsku. Kill the head działa w Augustowie. W skład zespołu wchodzą Michał "Mrozu" Mroziewski voc. Adrian "Szum" Szumski git. Mateusz Fomin perk. Marcin"Korcin"Surażyński bas. I Sławomir "Slav" Pietkiewicz git. Określają się jako zespół grający „ostrą muzykę rozrywkową”.

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu) dostępne:
https://bilety.mok.olsztyn.pl/
- Galeria Dobro
- Muzeum Nowoczesności
- Galeria wARTe Świeczki

CLAYSENY / KILL THE HEAD
6 listopada (sobota) / 20:00
Sala pod Amfiteatrem

CLAYSENY / KILL THE HEAD