wolny (zapisy mailowe)

MOK Olsztyn zaprasza na RYTM-MEDYTACJĘ! Interdyscyplinarne warsztaty rytmiczne Arona Bluma to jeden ze zwycięskich projektów tegorocznej edycji Desantu Kultury. Na spotkanie organizacyjne zapraszamy w poniedziałek 8 listopada o 18:00 do sali pod olsztyńskim Amfiteatrem.

RYTM-MEDYTACJA to projekt międzypokoleniowy, zakładający otwartość formuły i integrację jego uczestników. Podczas kolejnych zajęć będziemy poszukiwali rytmu w odgłosach przyrody, obudujemy rytmami popularne riffy i beaty, a w końcu przygotujemy się do wspólnego występu!

Pracując z tamburynem, grzechotkami czy dzwonkami odnajdziemy preferencje instrumentalne uczestników warsztatu. Zabawą z klaskaniem i tupaniem poznamy nawet mocno zaawansowane struktury rytmiczne.

Twój wiek czy poziom doświadczenia muzycznego nie mają większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim chęć do wspólnej zabawy twórczej!

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale liczba uczestników jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy pod adresem: zapisy@mok.olsztyn.pl.

Aron Blum to popularny gitarzysta basowy, improwizator, autor muzyki teatralnej. Znany m.in. ze współpracy z Krzysztofem Ścierańskim, Giladem Atzmonem, Krzysztofem „Docentem” Raczkowskim, Janem Szurmiejem czy Modou Toure.

Desant Kultury: RYTM-MEDYTACJA
8 listopada (poniedziałek) / godz. 18:00