wstęp
wolny

Wstęp wolny.

facebook wydrukuj zgłoś błąd

„Poczytaj mi tato…”, a zmęczony tata, po trzech akapitach i całkowitym rozluźnieniu, zasypia rozanielony. „Maaaaaamooooo! Tata zasnął. Poczytasz mi?” Cóż robić? Wybrać książki na tyle atrakcyjne dla dzieci i tatów, żeby nikt nie zasnął, a czytający i słuchający mieli wypieki na policzkach. Czy to możliwe? Na pewno. Wystarczy znawczyni książek dla dzieci, która opowie o tym co i dlaczego warto czytać dzieciom!

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wydarzenie „Tatowie czytają...”, czyli spotkanie i warsztaty dla ojców pragnących posiąść tajemną moc bajkoczytacza!

Julita Pasikowska-Klica, znana jako Bajkochłonka, to blogerka, a przede wszystkim recenzentka książek dla dzieci. Podczas spotkania o godz. 16:00 zaproponuje tatom pozycje, które sprawią, że bliskie czytanie zamieni się w prawdziwą podróż do krainy wyobraźni. Bo czytać trzeba nie tylko na dobranoc!

Od razu po zakończeniu spotkania o godz. 17:00 zaprosimy na warsztaty, w ramach których znakomity aktor żywoplanowy i lalkowy Tomek Czaplarski poprowadzi tatów przez tajniki czytania głośno i… ciekawie. Jak modulować głos, żeby dziecię wpadło w książkę jak śliwka w kompot? Jak stworzyć jednoosobowy podział na role? Czy to w ogóle konieczne? Podczas warsztatów tatowie nauczą się jak czytać dzieciom, by całe zatopiły się w świat fantazji!

W trosce o wasze zdrowie i bezpieczny przebieg wydarzenia, przed wejściem na salę będziemy prosili uczestników o podpisanie prostego oświadczenia o stanie zdrowia. Jeśli macie możliwość wydrukowania i przyniesienia już podpisanego oświadczenia, z pewnością ułatwi to i przyspieszy procedurę wejścia na salę. Plik z oświadczeniem jest dostępny na naszej stronie pod adresem https://www.mok.olsztyn.pl/aktualnosci/2021/11/oswiadczenia-przedimprezowe
Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

Tatowie czytają...
14 listopada (niedziela) / godz. 16:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny

 

 

 

 

TATOWIE CZYTAJĄ…