Nie martwcie się, że dni coraz krótsze, a cienie nie zawsze dają się rozproszyć. MOK Olsztyn wyciąga do was rękę i zaprasza do przedświątecznej zabawy, dzięki której odnajdziecie w sobie dziecięcą iskierkę beztroski i na powrót rozświetlicie ciemności. Kiedy grudzień zaczyna powoli pachnieć na świerkowo - pobądźmy chwilę razem. Najwyższa pora rozżarzyć się od środka.

Święta. Dobrze was widzieć!

W przedświątecznym rozgardiaszu łatwo zapomnieć po co to wszystko. Zgubić oddech i z rozpędu minąć to, co prawdziwie ważne. Przedświąteczna impreza MOK Olsztyn na Starym Mieście pozwoli nam wszystkim spotkać się ze sobą, ale również z tak potrzebną zabawą i z kojącą, przynoszącą wytchnienie sztuką.

W weekend 18 i 19 grudnia zaprosimy was na Targ Rybny oraz w okolice Sceny Staromiejskiej, gdzie na wyjątkowej imprezie przedwigilijnej znajdziecie doskonałe koncerty, ciekawe działania animacyjne, emocjonujące gry i zawody oraz oryginalne instalacje artystyczne. To jest ten moment, w którym naprawdę możemy być ze sobą. Zobaczmy się na Starym Mieście!

Zapraszamy do zapoznania się z programem staromiejskiego świętowiska MOK Olsztyn „Święta. Dobrze was widzieć!”

🎄 Sobota, 18 grudnia (17:00-21:30)
👉 Koncert bez zadęcia Orkiestry Akademickiej UWM
17:00  / Targ Rybny
👉 Koncert zimowy na głos i skrzypce Agi Symołon i Roberta Bielaka
18:00  / Targ Rybny
👉 Swingujące święta z Krystyną Durys z zespołem
18:50 / Targ Rybny
👉 Koncert gwiazdy przedświątecznej, Ani Dąbrowskiej
20:15 / Targ Rybny

🎄 Dodatkowo przez cały czas trwania imprezy przedwigilijnej „Święta. Dobrze was widzieć!” na Starym Mieście znajdziecie instalacje artystyczne oraz ciekawe działania animacyjne:

👉 Instalacja artystyczna Wspólny Stół
Scena Staromiejska
👉 Wystawa plenerowa Zakładowej Choinki Czar
👉 Akcja animacyjna Choinka Dobrych Słów
👉 Lampiony przyjaźni: Na początku było Słowo
👉 Gra terenowa Staromiejska Intryga
Stare Miasto
👉 Aromatyczne światełka wARTe Świeczki
Targ Rybny

Organizatorem wydarzenia „Święta. Dobrze was widzieć!” jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Partnerami wydarzenia są:
🎁 Miasto Olsztyn
🎁 OSIR
🎁 MPEC
🎁 MPK Olsztyn

Święta. Dobrze was widzieć!
18-19 grudnia (sobota-niedziela)
Stare Miasto