wstęp
wolny (zapisy)

imprezy@mok.olsztyn.pl
facebook wydrukuj zgłoś błąd

Dzięki magii fotografii spróbujemy uobecnić rodzinną przeszłość i symbolicznie spotkać się z nieobecnymi już bliskimi – na przekór rygorom czasu i przestrzeni. Jak to zrobić? W czasie spotkania organizacyjnego przekażemy Wam szczegółowe instrukcje.

Na bazie przyniesionych przez Was zdjęć wykonamy foliogramy i przeprowadzimy pierwsze testy. Ale to, co najważniejsze, rozpocznie się już po spotkaniu – gdy zaczniecie tworzyć rodzinne fotografie w poprzek czasu. Poprosimy Was, byście zechcieli je pokazać. 

Na spotkanie koniecznie przynieście zdjęcia Waszych nieobecnych już bliskich – najlepiej kilka, wspólnie wybierzemy to, które najlepiej będzie pasowało do projektu. Ważne, by było to zdjęcie, na którym postać jest dobrze widoczna i nie jest w ruchu. Mogą to być też fotografie przestawiające kilka postaci. Będzie Wam też potrzebny aparat fotograficzny (na przykład ten, który macie w telefonie).

W projekcie mogą uczestniczyć osoby w każdym wieku (ale jeśli macie mniej niż 15 lat, na spotkanie przyjdźcie z dorosłym opiekunem). Można brać w nim udział w pojedynkę, choć lepiej w co najmniej 2-osobowym zespole, bo przy robieniu zdjęć z wykorzystaniem foliogramów przydają się co najmniej cztery ręce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: imprezy@mok.olsztyn.pl

RODZINNE PORTRETY W POPRZEK CZASU/ spotkanie organizacyjne
11.02 (PT) 18:00 / Kamienica Naujacka
wstęp wolny (zapisy mailowe)

RODZINNE PORTRETY W POPRZEK CZASU