wstęp
wolny

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Tym razem artyści Teatru Pijana Sypialnia, znani z łączenia muzyki na żywo z  tańcem, śpiewem i absurdalnym humorem, zapraszają na spektakl WYSPA LIMBO.

OPIS SPEKTAKLU

W serialu wszystko wydaje się ładniejsze i prostsze. Ale co by było, gdyby nasze życie przeniosło się do telenoweli? Wtedy znaleźlibyśmy się na WYSPIE LIMBO. A WYSPA LIMBO, to świat pełen kolorów i tańca. W jednej chwili dominuje słoneczna salsa, by za chwilę przeistoczyć się w jazdę figurową albo lot w kosmos… Jednak zawsze jest to życie na krawędzi. Bohaterowie, w których role wciela się aż siedmioro aktorów, niebezpiecznie lawirują stale przekraczając granice. Nie potrafią zahamować. Napędzają ich emocje, muzyka, ruch… i publiczność. Tymczasem po przekroczeniu którejś granicy każdy ostatecznie musi się zatrzymać. Czy wtedy nastąpi rozliczenie? Spektakl WYSPA LIMBO to bomba energetyczna, emocjonalny rollercoaster polany sosem z absurdu. Proste sytuacje stają się trudne… i na odwrót. Proszę wsiadać, zapraszamy.

 

TWÓRCY

Reżyseria: Jakub Pawlak

Scenariusz: Zuzanna Błońska i Jakub Pawlak

Muzyka: Daniel Zieliński

Choreografia: Blanka Miętkiewicz i Aga Bondel

 

OBSADA

INGRID - Natalia Kryger

IVANKA - Zuzanna Błońska 

SLAVKO - Dawid Pietrzak  

CHICA - Blanka Miętkiewicz

CHICO -  Konrad Komosiński

ORALIA - Aleksandra Dudczak

LIMBOS - Adam Hadi  

 

ORKIESTRA TEATRU PIJANA SYPIALNIA

Skrzypce - Magdalena Górska

Klarnet - Bartłomiej Słojewski

Puzon - Piotr Tchórzewski

Kontrabas - Paweł Kielak

Perkusja - Michał Romanowski

 

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU

80 minut

 

TEATR PIJANA SYPIALNIA: WYSPA LIMBO
TEATRALNE DNI OLSZTYNA

24 lipca (ND) / godz. 19:00
Amfiteatr

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego