wstęp
wolny

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Panie i Panowie, czy jesteście gotowi na niezwykły pokaz cyrkowy i wejście do magicznego świata żonglerki, akrobatyki, pantomimy oraz oryginalnych gagów? Tylko ostrożnie, bo to jazda bez trzymanki!

W ramach cyklu ULOTNE MOK Olsztyn zaprasza nad brzegi Jeziora Długiego na kolejną odsłonę familijnego i cudownie wielowątkowego projektu animacyjnego "Ale Sztuka! Nad Długim!", tym razem realizowanego pod szyldem "Ale Cyrk!". Wydarzenie odbędzie się we wtorek 9 sierpnia, a rozpocznie się w okolicach kładki o godz. 17:00.

Program:

17:00-20:00
👉CYRKOWE MIASTECZKO
Wielki namiot, pod którym, i wokół którego dziać się będą przeróżne atrakcje m.in. warsztaty chodzenia po linie, tworzenie baniek, gry zręcznościowe, szczudła, rowerki oraz labirynt animacyjny.

17:00-20:00
👉WARSZTATY TWORZENIA PRZYPINEK CYRKOWYCH

17:00-20:00
👉MONIDŁO CYRKOWE

17:30-18:30
👉BILL BOMBADILL SHOW
Rodzinne, interaktywne, pełne humoru show z elementami kuglarstwa, pantomimy oraz akrobatyki. W programie: quiz z elementami pantomimy, żonglowanie nożami, latające diabolo, obrót głową o 360 stopni, balans rola bola i żonglowanie pochodniami!

18:30-19:00
👉POKAZ ILUZJONISTY
Podróż do krainy magii, czarów, iluzji, tam gdzie nierealne i niemożliwe staje się rzeczywiste i bliskie. W tę wyprawę zabierze Was Łukasz Ogonowski - nowoczesny iluzjonista, uczestnik VII edycji programu "Mam Talent". Członek najsłynniejszej grupy Champions of Illusion, twórca "Spektaklu Iluzji" wystawianego na deskach teatrów w całej Polsce.

19:00-20:00
👉MAGIA W WERSJI CLOSE UP

19:00-20:30
👉CLOWN FELIKS
Spotkanie z klaunem Feliksem, który opowiada historie ze swoich podróży po świecie, podczas których poznał iluzjonistę, ćwiczył pod okiem świetnego żonglera i muzykował z wielką orkiestrą. W programie spektaklu: iluzja i żonglerka czym się da, skecze, scenki klaunowskie, etiudy muzyczne i pantomima.

20:30-21:30
👉SPEKTAKL MATRO(NIE)TYNiektóre opowieści opowiadają się same, płyną wartko za tymi wszystkimi górami i lasami, ale są też takie historie, które skrywamy w sobie na dnie serca. Boimy się je wypowiedzieć lub sądzimy, że nikogo one nie obejdą. Bez nich nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy dzisiaj. Tylko czy kiedykolwiek chcieliśmy tacy być? Spektakl mówi o tym, co niewypowiedziane w życiu tytułowej Matrony. Poszukuje tajemnych przejść i szczelin w jej ciele, którymi jej opowieść mogłaby wydostać się na zewnątrz. Nie jest to jednak takie proste, kiedy wszystko z każdym słowem ożywa i przypomina stare, złe czasy.  Czy matrona przekaże kolejnym pokoleniom swoją traumę dorastania czy może przerwie to nieszczęsne pasmo i odsłoni swoim wychowankom, to co w niej wrażliwe i piękne? Przekonajmy się razem.

Scenariusz i reżyseria – Magdalena Siwik
Chorografia – Becia Kulajguk
Muzyka – Magdalena Siwik
Występują: Olsztyński Teatr Uliczny, Teatr Tancerza Entity

Projekt jest realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ale Sztuka! Nad Długim! Ale Cyrk!
👉 9 sierpnia (wtorek) / od 17:00
Okolice kładki nad Jeziorem Długim
Wstęp wolny

ALE SZTUKA! NAD DŁUGIM! ALE CYRK!