wolny (zapisy)

„Jednak jeśli udasz się wystraczająco daleko,
pewnego dnia rozpoznasz samą siebie nadchodzącą
z naprzeciwka na własne spotkanie. Wtedy powiesz - TAK”
Marion Woodman

MOK Olsztyn zaprasza do udziału w wyjątkowej grupie teatralno-rozwojowej dla kobiet! 👉 Projekt „Podróż bohaterek”, jeden ze zwycięskich projektów Desantu Kultury, poprowadzi znakomita aktorka Milena Gauer, a jego 📣 pierwsze, organizacyjne spotkanie odbędzie się 👉 w poniedziałek 7 listopada o godz. 19:00 w Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3.

Milena Gauer tak pisze o swoim projekcie:
Zapraszam do wspólnej podróży, do pracy rozwojowo-teatralnej, bez opowiadania his(!)torii, bez ambicji fabularnych, bez napięcia i nastawienia na efekt, pointę, rozwiązanie, morał.
Zapraszam na wspólne poszukiwania teatru, który nie boi się być zmienny, bliski naturze, chaotyczny, medytacyjny, nieprzewidywalny i kapryśny. Który nie boi się odmówić działania, pouczania, dawania przykładu, nauki i nauczki.
Zapraszam do doświadczania siły i słabości ciała, w atmosferze siostrzeństwa, w kipiącej, bezpiecznej energii kobiecej, w tańcu i w ciszy.
Teatr w swoim kształcie tradycyjnym nie ma żadnych narzędzi do opowiedzenia o kobiecym doświadczeniu, bo warunkiem dotknięcia tych - niekiedy bardzo bolesnych - miejsc, jest zgoda na trwanie, bezruch, czystą obecność.
Zapraszam. Czekam. Jeśli czujesz łaskotanie w sercu kiedy to czytasz, to prawdopodobnie mamy się spotkać w tej wspólnej przestrzeni.
Do zobaczenia!
Milena Gauer

📣 Chętne kobiety w różnym wieku zapraszamy najserdeczniej do zapisania się przez  poniższy formularz kontaktowy. Docelowo spotkania będą odbywały się raz w tygodniu.

Desant Kultury
Milena Gauer: Podróż bohaterek
Spotkanie organizacyjne: 7 listopada (poniedziałek) / godz. 19:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3