bilety

wstęp
79 zł

facebook wydrukuj zgłoś błąd

BILETY NA KONCERT WYPRZEDANE 


Zapraszamy na koncert wyjątkowego artysty – Igora Herbuta, który odbędzie się w czwartek 10 listopada o godzinie 20:00 w sali przy ul. Kościńskiego 11.

Kilka słów od Igora na temat koncertu:
„Lwia część, Tu, Pollock, Pizno... jak dawno tego nie grałem. Tylko w domu, w pokoju przy pianinie... a chciałbym dla Was.  
I chciałbym zaprosić Was wszystkich do swojego pokoju, ale wszyscy się nie zmieścicie. Więc postanowiłem, tak jak w 2019 roku, na kilka wieczorów przenieść mój dom i moje pianino – do Was. Wtedy mówiłem o tych spotkaniach tak: „Już w marcu trasa pt. „Lwia część”.
Będę grał na pianie i opowiadał, a później będziemy mogli porozmawiać sobie o różnych sprawach. Nie mogę obiecać, że takie godzinne spotkanie naszpikowane moimi emocjami, intymnością i liryką Was nie zawiedzie i nie znudzi, ale obiecuję, że dam z siebie wszystko.”
I teraz też tak będzie, ale dam z siebie jeszcze więcej, bo jeszcze więcej przeżyłem. 
Minęły 3 lata. Na świat przyszedł Kai. Zadebiutowałem jako Igor Herbut albumem „Chrust” (zagram dla Was „Jasny”... i „Tańczmy”... i „Latające Słonie”, ojeju ile ten koncert będzie trwał! Ale nie martwcie się, zadbamy o to, by fotele były wygodne a sale kameralne i przytulne). Spotkacie się ze mną?”

Igor Herbut – Solo w Olsztynie
10 listopada (CZ) / godz. 20:00
Sala przy ul. Kościńskiego 11
Bilety: 79 zł / WYPRZEDANE 

▪ na stronie https://bilety.mok.olsztyn.pl/,
▪ w Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów (Knosały 3b),
▪ w Galerii Warte Świeczki (Dąbrowszczaków 3).

IGOR HERBUT – SOLO W OLSZTYNIE