wstęp
wolny

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Zapraszamy na bezpłatny koncert Mietka Szcześniaka z pięcioosobowym zespołem w programie „Świątecznie"! Genialny wokalista wystąpi przed Wami na Targu Rybnym w niedzielę 11 grudnia o 17:30 w ramach wydarzenia „Święta. Dobrze was widzieć! / 2022

Mietek Szcześniak to artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną. Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, wpółpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kaju i za granicami. Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał - własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy, śpiewając własne popowe pieśni.
Szcześniak to wszechstronny, świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań. Laureat wielu konkursów polskich i międzynarodowych. Trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem, za największą nagrodę uważa to, że spotkał własną publiczność. Dwie ostatnie płyty – „Songs From Yesterday” wydana z Krzysztofem Herdzinem (2015 Sony) i „Nierówni”(2016 APR), z jego kompozycjami do wierszy ks. Jana Twardowskiego, nagrana m.in. z muzykami brazylijskimi – są złote.

Podczas niedzielnego koncertu, zorganizowanego przez MOK Olsztyn w ramach wydarzenia „Święta. Dobrze was widzieć! / 2022”, będziecie mogli wysłuchać piosenek autorskich i świątecznych oraz kolęd w nowych aranżacjach. Wzruszenie i dobra zabawa gwarantowane!

MOK Olsztyn zaprasza najserdeczniej: bądźcie tam z nami!

Święta. Dobrze was widzieć! / 2022
Mietek Szcześniak: Świątecznie w Olsztynie
11 grudnia (niedziela) / godz. 17:30
Targ Rybny

Wstęp wolny

MIETEK SZCZEŚNIAK Z ZESPOŁEM