wstęp
wolny

facebook wydrukuj zgłoś błąd

MOK Olsztyn zaprasza na bezpłatny koncert gwiazdy przedświątecznej, fenomenalnego zespołu Voo Voo! Mistrzowie grania na żywo wystąpią przed Wami na Targu Rybnym w sobotę 10 grudnia o 19:30 w ramach wydarzenia „Święta. Dobrze was widzieć! / 2022”

Trudno znaleźć zespół podobny do Voo Voo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studiu. Podczas koncertu zespół zaprezentuje utwory z najnowszej płyty, a także te najbardziej znane i cenione przez fanów.

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski: „Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie, i jeśli choć trochę nam się to udało, to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko, po to, by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego…
Wagiel”

MOK Olsztyn zaprasza najpiękniej: nie może Was tam zabraknąć!

Święta. Dobrze was widzieć! / 2022
Voo Voo: Premiera w Olsztynie
10 grudnia (sobota) / godz. 19:30
Targ Rybny
Wstęp wolny

VOO VOO: PREMIERA W OLSZTYNIE