wstęp
wolny

facebook wydrukuj zgłoś błąd

A gdyby tak podczas jednej imprezy móc przełączać się między muzycznymi światami? Pląsać do hitów Abby i Bee Gees, by za chwilę machać grzywą w rytm Smells like teen spirit? Trzeba tylko uważać, by z roztańczonych głów nie spadły słuchawki, z których do Waszych uszu sączyć się będzie muzyka!

MOK Olsztyn zaprasza Was na wyjątkowe Silent Disco – muzyczną podróż do minionych dekad, przez którą przeprowadzą Was trzej doświadczeni DJ-e, specjaliści od konkretnej dekady. To od Was będzie zależało czy zatopicie się w przebojach z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych minionego stulecia.

W szaloną piątkową noc muzykę prosto do Waszych uszu dostarczą:

👉 DJ Czarna (Iza Głuchowska) – obdarzona wspaniałym słuchem i głosem. Pochodzi z muzykującej rodziny i od paru lat odważnie stawia kroki w świecie dj-skim. Świetnie czuje się w muzyce lat 90.

👉 DJ Czaja (Krzysztof Czaja) – jeden z najbardziej doświadczonych dj-ów w Olsztynie. Od 30 lat w branży muzycznej,  koneser dobrych dźwięków i mistrz w tworzeniu imprezowego nastroju na parkiecie! Przeprowadzi was płynnie po cudownych latach 80.

👉 DJ Matson (Mateusz Symonowicz) – utalentowany dj, który mimo młodego wieku w pełni profesjonalnie i z wielkim wyczuciem zaprezentuje muzyczną opowieść o erze lat 70.

Serdecznie zapraszamy na silent disco, czyli party hard po wielkiemu cichu!
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Silent disco: Potrójna dawka muzyki
10 lutego (piątek) / godz. 20:00
Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa
Wstęp wolny