wstęp
wolny (zapisy)

imprezy@mok.olsztyn.pl
facebook wydrukuj zgłoś błąd

MOK Olsztyn zaprasza na wyjątkowe warsztaty kreatywne "Wstydzioszki na koszulki"! Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 27 lutego o godz. 18:00 w sali pod Amfiteatrem.

Warsztaty są elementem akcji WSTYDZIOSZKI NASZE POWSZEDNIE, dlatego nieprzypadkowo spotkamy się w dniu i miejscu, w którym na scenie Amfiteatru pojawi się instalacja demaskująca niby niewinne, ale jednak nieco krępujące, przyjemności mieszkańców i mieszkanek Olsztyna.

A skoro już niektóre nasze wstydliwe słabostki ujrzą światło dzienne, to przecież nie ma lepszej okazji, żeby spróbować je oswoić, a nawet polubić! Bo te wstydzioszki nie są przecież takie straszne. Są takie ludzkie i tak naprawdę nikomu nie szkodzą. Każdy coś TAKIEGO ma. Każdy coś TAKIEGO robi.

Na warsztaty zapraszamy odważnych, którzy zdecydują się na ujawnienie swoich guilty pleasures. Będziemy się nimi dzielić, będziemy je oswajać, a potem z dumą (ob)nosić na jedynych takich koszulkach.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona i dlatego obowiązują zapisy pod adresem imprezy@mok.olsztyn.pl

Wstydzioszki na koszulki
27 lutego (poniedziałek) / godz. 18:00
Sala pod Amfiteatrem
Zapisy: imprezy@mok.olsztyn.pl 

WSTYDZIOSZKI NA KOSZULKI / WARSZTATY