wstęp
wolny (BRAK WOLNYCH MIEJSC)

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Porywają Cię dźwięki muzyki hiszpańskich Romów? Flamenco i pop to brzmienia bliskie Twemu sercu? Wyrusz w muzyczną podróż z Rolandem Bilickim śladami zespołu Gipsy Kings!

MOK Olsztyn zaprasza do udziału w wyjątkowej grupie muzyczno-warsztatowej! „Muzyczna podróż Gipsy Kings” znanego m.in. z zespołu Romanca Rolanda Bilickiego to jeden ze zwycięskich projektów Desantu Kultury. Pierwsze, organizacyjne spotkanie grupy odbędzie się  w czwartek 2 marca o godz. 17:00 w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3.

Wszyscy, którzy wybiorą się w „Muzyczną podróż – Gipsy Kings”, zyskają niepowtarzalną szansę obcowania z fenomenalną muzyką hiszpańskich Gitanos. Będziemy uczyć się śpiewać, grać na instrumentach charakterystycznych dla muzyki flamenco (m.in. kastaniety, cajon, bongosy), uczyć się technik wybijania rytmu (palmas, zapateado) oraz wymieniać inspiracjami i doświadczeniami. Uczestnicy spotkań, jak mówi Roland Bilicki, „będą mogli poczuć uzdrawiającą wibrację energii, która niesiona dźwiękiem i rytmem przenika do naszych ciał, sprawiając, że czujemy radość i ożywienie, a zarazem spokój...”.

Chętne osoby – bez ograniczeń wiekowych – zapraszamy najserdeczniej do zapisania się przez formularz kontaktowy. BRAK WOLNYCH MIEJSC. Docelowo spotkania będą odbywały się raz w tygodniu. Liczba miejsc ograniczona!


Desant Kultury
Roland Bilicki: Muzyczna podróż
Gipsy Kings
Spotkanie organizacyjne: 2 marca (czwartek) / godz. 17:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny / Zapisy: formularz BRAK WOLNYCH MIEJSC