wstęp
wolny (BRAK WOLNYCH MIEJSC)

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Interesujesz się fantastyką lub komiksem? A może kręci Cię kultura azjatycka? Albo współczesne pokazy rycerskie? Z nami możesz wznieść swoje hobby na wyższy poziom - ucząc się tworzyć unikatowe elementy stroju cosplay!

MOK Olsztyn zaprasza do udziału w wyjątkowej grupie twórczej!  „Pracownia cosplay” Szymona Trawińskiego to jeden ze zwycięskich projektów Desantu Kultury. W jego ramach poszerzysz swoją wiedzę i udoskonalisz zdolności manualne z zakresu wytwarzania przedmiotów, strojów oraz części scenograficznych. Pierwsze, organizacyjne spotkanie „Pracowni cosplay” odbędzie się w środę 1 marca o godz. 17:00 w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3.

Podczas cotygodniowych warsztatów wspólnie nauczymy się wykorzystywać w sposób kreatywny otaczające nas przedmioty codziennego użytku, takie jak karton, papier, drewno czy elementy plastikowe. Poznamy też techniki termoplastyczne, rzeźbiarskie oraz rysunkowe, które później wykorzystamy przy tworzeniu przedmiotów inspirowanych filmem, książką lub wyobraźnią.

Każdy uczestnik „Pracowni cosplay” dowie się jak projektować oraz formować przedmioty, by pasowały kompozycyjnie i stylistycznie do całości stroju. Pozyska niezbędną wiedzę z zakresu sporządzania wykrojów, planowania oraz wycinania elementów składowych przedmiotów i strojów.Dzięki umiejętnościom zdobytym w „Pracowni cosplay” każdy z Was będzie w stanie samodzielnie projektować oraz wytwarzać (w sposób budżetowy!) przedmioty o tematyce cosplay!

Chętne osoby w wieku powyżej 14 lat zapraszamy najserdeczniej do zapisania się przez formularz kontaktowy. Docelowo spotkania będą odbywały się raz w tygodniu. Liczba miejsc ograniczona! BRAK WOLNYCH MIEJSC

Desant Kultury
Szymon Trawiński: Pracownia cosplay
Spotkanie organizacyjne: 1 marca (środa) / godz. 17:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny / Zapisy: formularz BRAK WOLNYCH MIEJSC