wstęp
wolny

facebook wydrukuj zgłoś błąd

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncert Marty Andrzejczyk pt. "Śpiew korzeni"! Wydarzenie towarzyszące Finałowi 32. Konkursu Literackiego "O Różę Małego Księcia" odbędzie się w niedzielę 4 czerwca o godz. 17:00 w Kamienicy Naujacka (ul. Dabrowszczaków 3).

Marta Andrzejczyk (śpiew) wraz z Bartkiem Fedorowiczem (gitara) w ubiegłej dekadzie spotkali się w olsztyńskim Teatrze Eurytmia, założonym i prowadzonym przez Marię Jenny Burniewicz. Teraz zabiorą nas w muzyczną podróż do świata poezji, prozy dziecięcej i młodzieżowej.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki m.in. Marii Jenny Burniewicz, które tworzyła i które towarzyszyły spektaklom Teatru Eurytmia. Powrót do muzycznych korzeni teatralnych pozwoli odpowiedzieć na pytania: jak jesień maluje liście, jak bardzo zabiegane są mrówki, jak smacznie śpią chaty we mgle, o czym śnią woda i niebo, czym tka złoty pająk gniazdo we włosach czarownicy. Podczas koncertu odkryjemy też wiele innych, czarownych zagadek!

Marta Andrzejczyk to olsztynianka, pieśniarka, animatorka społeczno-kulturalna, aktorka Białego Teatru w Olsztynie, monodramistka.
Bartek Fedorowicz to absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie w klasie akordeonu. Jest wychowankiem olsztyńskiego zespołu Hitano. Współpracował z zespołem Romanca (obecnie z Gypsy Kings Tribute).

Wydarzenie odbywa się w ramach Finału 32. Konkursu Literackiego "O Różę Małego Księcia" 

MARTA ANDRZEJCZYK: ŚPIEW KORZENI
4 czerwca (niedziela) / godz. 17:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny